2.9.2022 - Vrtbovská zahrada

Dobrý den paní Petrů,

nestihla jsem Vás pozdravit a poděkovat po ceremoniálu.  Všichni hosté byli nadšení hudbou a atmosférou, kterou jste nám díky ní vytvořili!

Moc děkujeme a přejeme krásný víkend.

S pozdravem 
Kroftovi
3.7.2021 - Vrtbovská zahrada

Dobrý den, paní Petrů,

chtěl bych Vám poděkovat za hudební doprovod během naší svatby ve Vrtbovské zahradě 3.7. Bylo to opravdu dojemné a jak vím, tak hosty to emočně vzalo. Prostě krása!

Mějte se moc hezky, ještě jednou děkujeme! 

Yury a Ksenia Malovi
17.6.2021 – Vrtbovská zahrada

Dobrý den, paní Petrů,

moc děkujeme. Omlouvám se, byla jsem hodně nervózní a roztržitá, ale hudební doprovod byl skvělý. Všem se moc líbil. Děkujeme.

S pozdravem
Rousková
28.5.2021 – Zámek Jemniště

Dobré odpoledne z Litoměřic!

Ještě jednou bych Vám všem ráda poděkovala za úžasnou oslavu narozenin, kdy jste mi Vaší hudbou dokonale podbarvili kulinářský zážitek místního výborného kuchaře. Můj manžel si to užil ještě víc, protože narozdíl ode mně disponuje hudebním sluchem, já vnímám hudbu pouze emocionálně. Přeji Vám mnoho nadšených a obdivujících diváků a hodně zdraví!

MUDr. Latislavová
3.10.2020 – Praha Hostivař, Selský Dvůr

Děkujeme Vám a celému souboru za nádherný hudební doprovod k našemu obřadu. Vytvořili jste opravdu kouzelnou atmosféru, budeme na vás ještě dlouho vzpomínat. Přejeme vám všem hodně sil a vytrvalosti v této době, mnoho další úspěšné hudební produkce a také i jen prosté radosti z hudby jako takové.

S pozdravem,
Tomáš a Věrka Beňákov
5.9.2020 - Vrtbovská zahrada

Dobrý den, paní Petrů,

ráda bych Vám poděkovala za včerejší hudební doprovod u našeho obřadu ve Vrtbovské zahradě. Hráli jste moc hezky, myslím že vybrané skladby hezky doladily celkovou romantickou atmosféru v zahradě.  Škoda, že jsem si neužila všechny skladby úplně, protože hlavně při začátku focení už jsme se museli soustředit jiným směrem a potom večer jsem si najednou uvědomila, že určité skladby jsem ani nezaznamenala.

Každopádně jste byli výborní a ještě jednou Vám moc děkujeme. Také jsme byli rádi, že jsme Vás poznali osobně, protože se s Vámi velmi dobře jednalo a také s dolaďováním výběru jste nám hodně pomohla.

Přeji Vám vše nejlepší a ať se Vám vše daří tak, jak si přejete.

S pozdravem,
Renata Brodilová
15.8.2020 - Vrtbovská zahrada

Dobrý den, paní Petrů,

mockrát děkujeme za nádherný hudební doprovod na včerejším obřadu, bylo to krásné a úžasně jste dotvořili atmosféru naší slavnostní chvilky!! Mrzí mne, že jsme se nestihly osobně pozdravit, ale těch vjemů bylo najednou mnoho! Tedy jsem Vám aspoň touto formou chtěla velmi poděkovat a popřát mnoho štěstí a úspěchů do dalších dní. 

Se srdečným pozdravem,
Iva Kosková
24.7.2020 - Zámek Berchtold

Dobrý den, Evo,

mockrát Vám děkuji za nádherný zážitek!

Byla jsem naprosto unešená z toho, jak jste nádherně hráli během našeho obřadu. Budu na to vzpomínat celý život . Moc ráda Vás doporučím, kam jen to půjde.

Mějte se moc hezky!

S pozdravem,
Karina Pospíšilová
7.9.2019 – Savoia Castle, Zámek Škvorec

Dobrý den,
chtěla jsem Vám ještě jednou moc poděkovat za naprosto dokonalý hudební doprovod, který sklidil velké ohlasy a všichni byli nadšeni. Moc děkujeme za CD, bude nám připomínat náš svatební den a pokud chystáte nějaký koncert, moc rádi si Vás přijdeme poslechnout.

Děkujeme za vše.

A&O Dostálovi
10.8.2019 – Vrtbovská zahrada

Dobrý den,
chtěla jsem Vám a Vašim kolegům poděkovat. Bohužel nám nastalo pár komplikací a svatba se nám opozdila. Vše se nakonec zvládlo a kolegové hráli moc pěkně.

S pozdravem  

Zuzana Konopásková

22.6.2019 – Trója, Restaurace a Vinařství Salabka

Dobrý den,
ještě jednou děkujeme za spolupráci a flexibilitu během svatby :)  Rádi vás doporučíme svým přátelům, když budou potřebovat :)

Hezký den,

Michal a Ksenie
16.6.2018 - Zámek Jemniště

Dobrý den,
nestihla jsem se s Vámi ani rozloučit, ani Vám poděkovat za úžasné podbarvení našeho svatebního dne. Přiznám se, že jsem nakonec nevnímala, kde zrovna se v tu chvíli nacházíte-před kaplí, v kapli.... ale hráli jste úžasně a dokonce jsem zaregistrovala i zpěv. Udělali jste nám opravdu velkou radost.

Splnili jste mi můj sen a já Vám za to velice děkuji.  

MUDr.Latislavová Adéla

1.6.2018 – Vrtbovská zahrada

Vážená paní Petrů,
rádi bychom Vám a Vašim kolegům touto cestou poděkovali za čas, který jste věnovali přípravám hudebního doprovodu svatebního obřadu ve Vrtbovské zahradě dne 01.06.2018. Velmi si vážíme osobního přístupu, který jen umocnil atmosféru celého dne.

Přejeme Vám mnoho spokojených klientů a především pevné zdraví.

Simona a Vladimír Korenc (Benešová)
27.10.2017 – Trójský zámek

Dobrý den,
moc jsem Vám chtěla poděkovat za páteční hudbu na zámku Troja. Já osobně to moc nevnímala, ale ostatní si Vás velice chválili. Bylo to super a atmosféra byla nezapomenutelná. Ještě jednou děkuji a přeji do budoucna vše dobré.

S pozdravem  

Michaela Nosková (Daubnerová)

21.10.2017 – Letenský zámek

Vážená paní Gerlichová,
chtěli jsme Vám tímto moc poděkovat za představení Rubin Quartet na naší sobotní svatbě. Vše bylo naprosto úžasné. Dejte nám prosím vědět, pokud bychom mohli někde něco napsat a vychválit vše do nebes :)).

Přejeme Vám krásný den a jsme s pozdravem,

Petra & John
9.9.2017 – Dříteč u Pardubic (Golf and Spa resort Kunětická Hora)

Dobrý den,
chtěli bychom Vám poděkovat za krásnou produkci hudby, kterou jste pro nás nachystali. Věříme, že i Vy jste se cítili příjemně a snad Vám nebylo moc teplo. Vše proběhlo báječně a díky Vaší hudbě to bylo mnohem hezčí a příjemnější. Ještě jednou děkujeme, jak za Vaši produkci, tak za bezproblémový chod, který byl podle naší domluvy a to, že jste přidali skladbu, kterou mám velice rád, mě osobně moc potěšilo. Doufáme, že se Vám bude stále dařit a budete mít mnoho dalších spokojených zákazníků.

Přejeme mnoho úspěchů a věříme, že se v budoucnu ještě setkáme. Rádi Vám pošleme nějaké foto Vašeho kvarteta, až je budeme mít k dispozici, pokud Vám můžeme někde nechat nějaké pozitivní hodnocení rádi to pro Vás uděláme.

S pozdravem,
novomanželé Fraňkovi
19.8.2017 – Vrtbovská zahrada

Dobrý večer,
chtěla bych Vám všem poděkovat za krásný hudební doprovod na svatbě, byla to opravdová nádhera a moc si vážím, že jste si kvůli mně nacvičili mou oblíbenou písničku, zněla moc krásně!
Také se omlouvám za špatný nástup mého drahého a svědkyně, asi byli oba nervózní a prostě zapomněli, na jakou písničku mají vyjít, no určitě se Vám to nestalo poprvé :D Ještě jednou vám moc děkuji, byli jste skvělí.

S pozdravem

Nicolle Loua :)
22.7.2017 – Vrtbovská zahrada

Dobrý den,
chtěla bych vám moc poděkovat za zahrání na naší sobotní svatbě. Všem se to moc líbilo. Přeji Vám mnoho úspěchů.

S pozdravem,
Iveta Brunátová (Bosáková)
14.7.2017 – Průhonice

Dobrý den,
ještě jednou Vám moc děkuji za skvělý hudební doprovod na naší svatbě v Hliněné baště v Průhonicích, která se konala 14.7.2017.

V příloze posílám pár fotek, na kterých Vás fotograf zachytil :D

Hezký den a víkend.

S pozdravem,
Lucie Horová (Sikorová)
7.7.2017 – Kladno , zámek

Chtěla bych Vám poděkovat za nabuzení nádherné atmosféry na obřadu. Všichni Vás chválili. Jsem velice ráda, že se Vám v Kladně líbilo a ještě více mě těší, že se Vám líbil náš obřad. Děkuji. Ještě jednou velké díky a ať se Vám i Vašemu kvartetu daří!

Ještě jednou děkujeme za všechno a přejme Vám hezký den.

Markéta a Robin
26.5.2017 – Vrtbovská zahrada

Dobrý den,
chtěla jsem Vás tímto ještě jednou za nás oba - a vlastně za všechny hosty - poděkovat, jak jste nám krásně hráli. Všichni byli nadšení, vytvořili jste nádhernou atmosféru. Děkujeme!

S pozdravem a přáním všeho dobrého,

Jitka Kaiser
20.8.2016 – Čihadla, Zámek Bon Repos

Dobrý večer, paní Petrů,
ještě jednou bychom Vám chtěli s Lukym poděkovat za krásný hudební doprovod k našemu obřadu. Celý obřad byl opravdu pěkný, romantický....Už se těším, až se na něj podívám zpětně na videu, abych zachytila všechny detaily, které jsem jako vystresovaná nevěsta nestihla postřehnout:).

Určitě budeme Vaše hudební uskupení doporučovat.

Ještě jednou velké díky a ať se Vám i Vašemu kvartetu daří!

Žaneta Srbová
13.8.2016 – Horní Počernice, Hotel Čertousy

Dobrý den Evo,
ještě jednou děkujeme za to, že jste nám v sobotu zahráli. Spousta lidí se ptala, jak jsme na Vás přišli, protože to bylo perfektní a povzneslo to atmosféru obřadu.

Budeme Vás doporučovat dál. Ať se Vám daří!

Lenka & Milan Třešňákovi
12.8.2016 - Vrtbovská zahrada

Dobrý den,
chtěli jsme Vám všem moc poděkovat za nádhernou hudbu na svatbě! Moc nás mrzí, že jsme Vám nezvládli poděkovat osobně, bylo toho hodně a nějak jsme se nechali unést focením. Hudba byla ale nádherným podkreslením celého obřadu a fotografování, opravdu moc hezké. Ještě jednou díky, a omlouváme se, že jsme Vás nestihli osobně, mrzelo nás to.

Mějte se moc pěkně a díky!!!!!

Kateřina & Richard
25.7.2016 - Vrtbovská zahrada

Dobrý večer,
dodatečně moc děkujeme za hudební doprovod při našem velkém dnu. Byli jste skvělí! Pro ostatní to bylo překvapení, protože jsme dopředu živou hudbu nezmiňovali. Ale ohlasy byly také plné nadšení.

Fotografie pošleme později, nyní se ještě upravují.

Děkujeme a přejeme, ať vám to dále hezky hraje.

manželé Heřmánkovi
1.7.2016 – Zámek Průhonice

Dobrý den,
chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za krásnou hudební produkci, protože po obřadu nebyl čas se s Vámi rozloučit. Bylo s Vámi velmi příjemné jednání, budeme Vás všude doporučovat.

V příloze zasíláme foto z obřadu.

S pozdravem

Michal a Majda Mlejnkovi
21.6.2016 - Botanická zahrada v Praze

Dobrý den,
chtěli bychom Vám srdečně poděkovat za Vaše účinkování na naší svatbě: nemělo to chybu a nám všem se to hodně líbilo. Mrzí nás, že jsme se spolu nerozloučili. Až budete mít nějaký koncert v Praze, rádi bychom se na Vás přišli podívat. Ještě jednou moc děkujeme: budeme na Vaši hudbu vzpomínat celý život :)

Takže ještě jednou díky a doufám, že bylo vše bez problémů.
S pozdravem,

Hanka a David
17.6.2016 – Zámek Veltrusy

Dobrý den paní Petrů,
chtěli jsme Vám s manželem mockrát poděkovat za krásný hudební doprovod na našem obřadu! Vytvořili jste kouzelnou atmosféru a všichni to velmi pochvalovali. I paní matrikářka říkala, že je to poprvé, co zažila na zámku živý hudební doprovod, který dokáže vytvořit takovou atmosféru. :) Ještě jednou děkujeme. Mrzí mi, že jsem se s Vámi nestihla osobně rozloučit a poděkovat.

Přeji mnoho úspěchů ve Vašem osobním i profesním životě,
a s přáním krásného dne

Milena Vášová
5.9.2015 – Vrtbovská zahrada

Dobrý večer,
moc bych Vám chtěla poděkovat za nádhernou atmosféru, která díky Vám na obřadu zavládla. Vámi doporučená hudba byla ve Vašem podání nádherná. Všichni byli nadšení a díky melodiím ukáplo hodně slz.

Ještě jednou moc děkuji

S přáním příjemného večer

Kristina Mičková
10.7.2015 – Vrtbovská zahrada

Dobrý den,
moc děkujeme za Vaši hudbu na našem obřadu, bylo to báječné a všem se to moc líbilo. Také se omlouvám za mírné komplikace ohledně začátku, ale vše se zvládlo dobře. Ještě jednou velmi děkujeme

Markéta a Lukáš Pichlovi
13. 6. 2015 – Zámek Jemniště

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat za hudbu k obřadu. Nikdo mě nevaroval, že svatební den je tak hektický , takže jsem s Vámi nezvládla ani promluvit. Moc se těším na svatební video, protože ze začátku obřadu si nepamatuji skoro nic. Spousta svatebčanů mi pak říkala, jaké to bylo krásné, že to byl výborný nápad zvolit kvartet a byli nadšení z Vaší produkce.

Takže ještě jednou díky a doufám, že bylo vše bez problémů.
S pozdravem

Černecká
26.9.2014 – Vrtbovská zahrada

Pí. Petrů,
nyní jako pan a paní Kotlářovi bysme Vám a vašim kolegům velmi rádi poděkovali za perfektní hudební atmosféru v průběhu naší svatby ve Vrtbovské zahradě. Byl to pro nás nádherný den a moc jsme si to s vaší pomocí užili. Vždy když budeme vzpomínat na svatební den, tak to pro nás bude nádherná vzpomínka. Veškeré skladby, které jste hráli byli jako ušité na míru do atmosféry ve Vrtbovské zahradě a díky Vám se všichni hosté výborně bavili od začátku až do konce obřadu. Tak bysme Vám rádi ještě jednou za vše poděkovali. Myslím, že nejen pro nás, ale i pro všechny ostatní hosty to byl nezapomenutelný zážitek. Nyní jsme již na svatební cestě v Řecku, tak bysme Vám také rádi popřáli do budoucna vše nej a omlouvám se, že jsem neměl možnost, díky všemu shonu, se s Vámi pozdravit.

Martin a Yang Kotlářovi
5.7.2014 – Pachtův palác

Dobrý den paní Petrů,
Moc děkujeme s manželem za hraní na svatbě. Nakonec vše vyšlo a zvládlo se podle našich představ. Hudba byla krásná a zvlášť při obřadu to bylo nádherné.. a všichni na to budou vzpomínat.

Martina a Mills
25.7.2014 – Vrtbovská zahrada

Dobry den,
s manzelem bychom vam chteli moc podekovat za krasnou hudbu behem naseho obradu, bylo to nadherne a vsem se to moc libilo. Budu vsem jen doporucovat.

S pozdravem
Radka Vandenbussche
9.8.2014 – Zámek Liblice

Vážená paní Petrů,
mockrát Vám děkujeme za překrásné vystoupení na naší svatbě, dnes jsme Vám odeslali doplatek za Vaše překrásné vystoupení a rádi si Vás půjdeme poslechnout 13. prosince na adventním koncertu na zámku v Liblicích. Děkujeme a přejeme hodně úspěchů při Vašich vystoupeních.

Gabriela a Lukáš Kracíkovi
7.9.2013 – Ledeburská zahrada

Vážená paní Petrů,
chtěli bychom Vám co nejsrdečněji poděkovat za Váš překrásný hudební doprovod! Všichni přítomní z Vás byli unešení!!! Mně osobně jste splnili můj sen Chtěli bychom se zeptat, zda by bylo možné, odkoupit si od Vás CD s hudbou, kterou jste nám hráli? My za pár chvil odlítáme na svatební cestu do Říma

S pozdravem
Eva + Petr Lukešovi
7.7.2013 – Vrtbovská zahrada

Dobrý den,
se zpožděním jsme chtěli vašemu kvartetu moc poděkovat za překrásný doprovod celého svatebního obřadu! Hráli jste úžasně!
Ať se vám daří!

Zdraví vás manželé Vořechovských
12.12.2012 - Liblice

Dobrý večer,
chtěli bychom Vám, při vzpomínkách u velkého množství fotografií z našeho svatebního dne, moc poděkovat za nádherné tóny provázející naše významné okamžiky. Při poslechu nám bylo u srdíčka velmi příjemně, Vaše hudba krásně podbarvila atmosféru zámku. Bohužel jsme nemohli přijet, tak jak jsme si plánovali, na Váš sobotní koncert, neboť jsme dostali jako jeden ze svatebních darů romantický víkendový pobyt.
Přejeme Vám krásné adventní dny a těšíme se na další setkání s Vámi na některé z dalších akcí, třeba zase na zámku.

Srdečně zdraví novomanželé Kölblovi.
Dobrý den,
rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali za krásnou hudební produkci během naší svatby v pátek 20.7. 2012. Před zámečkem během fotografování ani nebyl čas Vám poděkovat a rozloučit se Všem hostům se Vaše hudba také líbila a my máme nezapomenutelné vzpomínky.

S přáním pěkného dne a mnoho hudebních úspěchů

přejí novomanželé Hanzlíkovi
Vážená paní magistro,
chtěli jsme Vám i Vašim kolegyním a kolegovi z Rubin kvartetu ještě jednou poděkovat za skvělý hudební zážitek a nastudování a performance nejen písně Book Of Love během vystoupení na našem svatebním obřadu ve Vrtbovské zahradě dne 25.května 2012.
Přejeme Vám hodně štěstí.

Zdraví
Martina & Honza Ledečtí
Dobrý den, paní Petrů,
rádi bychom touto cestou poděkovali Vašemu kvartetu za překrásný hudební doprovod při naší svatbě v sobotu 25.6.2011.

S přáním hezkého dne a s pozdravem, Šárka & Paul Soares
18.6.2011 – Zámek Sychrov

Vážená paní Petrů,
předem Vás srdečně zdravím a přeji krásný pondělní večer, po náročném svatebním víkendu.
Chtěl bych Vám a celému kvartetu upřímně poděkovat za spolupráci na svatbě sl. Dudlová a pana Whita, která podle slov klientky dopadla naprosto skvěle, takřka dokonale.
Všichni obdivovali Vaše skvělé vystoupení a já navíc oceňuji i Váš přístup k celé zakázce.

Ještě jednou Vám všem děkuji a těším se na další setkání!
S přátelským pozdravem,
Michal Smolka
Vážená paní Petrů,
moc děkujeme za skvěle odvedenou práci v sobotu 8.8. 2010 v 11 hodin. Vaše hra se nám i všem svatebčanům moc líbila.

Ještě jednou děkujeme,

S pozdravem,
Kateřina Hornová
Dobrý den,
děkujeme vám s manželem za krásný doprovod našeho velkého okamžiku! Hudebně fundovaná část hostů nešetřila upřímnou chválou a uznáním.

S pozdravem
Alena Ciprová, dříve Veselá